4cv
4cv Mobile
Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected z potrójnym filtrowaniem powietrza w Polsce
Czujnik stężenia zanieczyszczeń przemysłowych, cichy tryb nocny, dwie prędkości pracy oraz trzy procesy filtracji z jonizacją. Cecotec – hiszpański producent zaawansowanych technologicznie urządzeń AGD – przedstawia oczyszczacz powietrza TotalPure 1500 Connected, który oferuje użytkownikowi komfort zdrowej przestrzeni do życia. Wyłącznym dystrybutorem produktów Cecotec w Polsce jest firma 4cv.
Cecotec
2022-01-19, 11:55
Oficjalna polska premiera zegarków Bemi
Na polskim rynku oficjalnie pojawiła się marka Bemi – po premierze zegarków dla dzieci przyszedł czas na produkty dla nieco starszych użytkowników, chcących monitorować swoją codzienną aktywność i postępy w treningach. Modele TER2, ARI, KIX-M oraz Racer RC1 dostępne są m.in. w sklepach online sieci Media Markt, Media Expert oraz RTV EURO AGD.
Bemi
2021-12-07, 12:48
Smartwatche dla dzieci marki Bemi już dostępne w Polsce
Organizacja planu dnia, motywacja do aktywności fizycznej, czuwanie nad bezpieczeństwem i bycie zawsze w kontakcie – to tylko kilka funkcji smartwatchy z serii dla dzieci marki Bemi. Modele Sport, Fun i Kid dostępne są już m.in. w sklepach online sieci Media Markt i Media Expert.
Bemi
2021-11-22, 11:00
Oficjalna premiera marki TicWatch na polskim rynku
Analiza poziomu stresu, snu, monitorowanie saturacji czy stylu pływania – to tylko kilka funkcji opartych na algorytmach sztucznej inteligencji, które oferują zegarki marki TicWatch z systemem WearOS. Smartwatche obecne na rynku globalnym od ponad 5 lat, w wyniku zbiórki funduszy na Kickstarterze, wchodzą teraz oficjalnie na polski rynek. Nowe modele, dostępne są m.in. na mediaexpert.pl, mediamarkt.pl, euro.com.pl oraz w ofercie sieci Orange. Oficjalnym dystrybutorem smartwatchy TicWatch w Polsce jest firma 4cv.
TicWatch
2021-11-09, 13:05
Premiera trekkingowego roweru elektrycznego Jeep JE-C28L z baterią pod bagażnikiem
Model Jeep JE-C28L to miejsko-turystyczny jednoślad z elektrycznym wspomaganiem oraz pojemnym akumulatorem ładującym się w zaledwie od 4 do 6 godzin, dającym możliwość pokonania nawet do 55 km na jednym ładowaniu. E-rower dostępny jest m.in. na mediamarkt.pl. Oficjalnym dystrybutorem urządzenia jest firma 4cv.
Jeep
2021-09-01, 10:52
Premiera hulajnogi elektrycznej Fiat 500X-F12 na polskim rynku
FIAT 500X-F12 to pierwszy model hulajnogi z nowej serii X, nawiązującej stylistycznie do należącego do marki modelu auta – FIATA 500X. To urządzenie dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na design i możliwość poruszania się na długich dystansach. Najważniejszą cechą, która odróżnia model F12 od innych hulajnóg są bardzo duże, 12-calowe pompowane koła oraz akumulator o pojemności aż 15Ah, dzięki któremu na pełnym naładowaniu baterii można pokonać aż 55 km. E-hulajnoga 500X-F12 dostępna jest m.in. na euro.com.pl oraz mediaexpert.pl.
Fiat
2021-08-04, 13:10
Nowa wyczynowa e-hulajnoga z podwójną amortyzacją, tempomatem oraz 350W silnikiem – Rider w wersji RS Sport
Hulajnoga Rider RS Sport to propozycja dla miłośników ekstremalnych doznań – sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w terenowych, trudnych warunkach. Ten e-pojazd dla dorosłych i młodzieży, dzięki 8,5-calowym kołom i kątem natarcia do 15°, pozwala na szybsze i bezpieczniejsze pokonywanie wzniesień, a duży 350W silnik na rozwinięcie prędkości do 25km/h. Dostępny jest u oficjalnego dystrybutora – 4cv oraz na mediamarkt.pl.
Rider
2021-05-11, 11:13
RiDER STRONG już w Polsce. Lekka, wytrzymała hulajnoga dla dorosłych z pojemną baterią i zasięgiem nawet do 55 km
Hulajnoga elektryczna RiDER STRONG została stworzona specjalnie z myślą o dorosłych, którzy potrzebują urządzenia osobistego transportu nie tylko do codziennej komunikacji. Duże, 10-calowe koła, kąt natarcia 15° i akumulator o niespotykanej wśród hulajnóg pojemności 15Ah sprawią, że pojazd sprawdzi się zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i weekendowej rekreacji. E-hulajnoga, której oficjalnym dystrybutorem jest firma 4cv, dostępna jest w ofercie sklepów internetowych sieci RTV Euro AGD oraz Media Markt.
Rider
2021-04-21, 09:58
Designerskie smart hulajnogi amerykańskiej marki Bird w oficjalnej sprzedaży w Polsce
Nowoczesny design, solidna rama wykonana z wysokiej klasy aluminium wykorzystywanym do produkcji samolotów, możliwość połączenia z aplikacją za pomocą Bluetooth, wygodny wyświetlacz LED i międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa – to tylko kilka najważniejszych cech smart hulajnóg marki Bird, które oficjalnie pojawiły się w sprzedaży detalicznej na polskim rynku. Producent nie zapomniał również o najmłodszych – dla nich z kolei przygotował model Birdie. Produkty dostępne są u wyłącznego polskiego dystrybutora, firmy 4CV.
Bird
2021-04-12, 09:31
Premiera e-hulajnogi FIAT F500 F10 CROSS z ogumieniem wykonanym w technologii “honeycomb”
Hulajnoga elektryczna marki FIAT 500 w wersji CROSS to nowa wersja sprawdzonego i obecnie popularnego modelu F500 F10. W odróżnieniu od podstawowego modelu, posiada 10-calowe koła z 2,5-calowym ogumieniem, które są wykonane technologią “honeycomb”, mocniejszy 10Ah akumulator oraz tylny błotnik wzmocniony o dodatkowe boczne mocowania. Najnowszy model e-hulajnogi jest dostępny w Polsce od jedynego dystrybutora – firmy 4cv.
Fiat
2021-03-24, 09:56
12
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.