Pięciokrotny wzrost popularności grzejników elektrycznych wśród Polaków w ciągu roku. Nowy grzejnik Cecotec obsługiwany smartfonem
Polacy chętnie kupują grzejniki elektryczne – ich sprzedaż wzrosła nawet o kilkaset procent. Premierę na naszym rynku ma urządzenie hiszpańskiej marki Cecotec – Ready Warm 2500 Thermal Connected. Grzejnik charakteryzuje duża moc 2000 W oraz dwa systemy bezpieczeństwa, jest on także wyposażony w termostat i czasomierz. Obsługa urządzenia możliwa jest zarówno za pomocą dołączonego pilota, jak i sieć Wi-Fi oraz smartfona. Dystrybutorem urządzeń marki Cecotec jest firma 4cv.
2022-11-16, 11:49

Tej jesieni grzejniki elektryczne zyskały bardzo dużą popularność wśród Polaków. Z jednej strony wzrosło zainteresowanie nimi w popularnych serwisach i sklepach ze sprzętem AGD – jak podają największe portale e-commerce w Polsce nawet o kilkaset procent względem ubiegłego roku. Jednocześnie Polacy częściej o grzejnikach elektrycznych rozmawiają w sieci – z danych SentiOne wynika, że we wrześniu i październiku br. odnotowano pięciokrotny wzrost liczby wzmianek na ich temat w porównaniu do ub.r. Zasięg tych wypowiedzi wzrósł z blisko 500 tys. w 2021 r. do ponad 1,7 mln w 2022 r. Z uwagi na dużą popularność tych urządzeń, na naszym rynku ukazał się grzejnik elektryczny Ready Warm 2500 Thermal Connected hiszpańskiej marki Cecotec.

Duża moc i dwa systemy bezpieczeństwa

Duża 2000 W moc grzejnika gwarantuje nagrzanie pomieszczenia o powierzchni do 25 m². Urządzenie wyposażone jest w termostat, który wykrywa aktualną temperaturę w pomieszczeniu, a także umożliwia ustawienie automatycznego nagrzewania w zakresie od 5° do 40°C. Grzejnik posiada dwa systemy bezpieczeństwa – zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz ochronę przed ryzykiem przypadkowego użycia np. przez dzieci. Dodatkowo Cecotec Ready Warm 2500 wyposażony jest w funkcję czasomierza, który umożliwia zaprogramowanie godzin, w jakich urządzenie ma działać.

 

Wygodna obsługa za pomocą smartfona

Urządzenie wyposażone jest w 12 grzałek oraz wyświetlacz LED, który podnosi komfort użytkowania. Wygodę sterowania trzema poziomami oraz kilkoma trybami pracy podnosi nie tylko załączony pilot, lecz także możliwość obsługi przez sieć Wi-Fi i smartfon. Grzejnik dodatkowo można dopasować do własnych preferencji poprzez zawieszenie go na stałe na ścianie lub ustawienie na podłodze, aby urządzenie było bardziej mobilne.

 

Grzejnik Cecotec Ready Warm 2500 Thermal Connected w kolorze białym dostępny jest w Media Expert w cenie 999 zł.

KONTAKT / AUTOR
Ewa Malicka
młodszy specjalista ds. PR
Rocket Science Communications
781 453 815
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.