Smartwatche Bemi Sport, Fun i Kid w promocyjnych cenach na Dzień Dziecka
Organizacja planu dnia, motywacja do aktywności fizycznej, czuwanie nad bezpieczeństwem i pozostawanie zawsze w kontakcie – to tylko kilka funkcji smartwatchy dla dzieci marki Bemi. Z okazji Dnia Dziecka modele Sport, Fun i Kid dostępne są w promocyjnych cenach w sklepie ich dystrybutora – firmy 4cv. Akcja trwa od 30 maja do 5 czerwca br.
2022-05-30, 09:24

Zbliża się lato, a więc czas kolonii, obozów i wakacyjnych wyjazdów. Każdy rodzic w tym okresie chce, aby jego dziecko z jednej strony spędzało dni aktywnie oraz przebywało jak najwięcej na świeżym powietrzu, z drugiej jednak strony, aby pozostawało bezpieczne i nie traciło kontaktu z opiekunami. Wsparciem dla nich może być elektroniczny zegarek, dzięki któremu rodzic może monitorować lokalizację dziecka oraz co się wokół niego dzieje. Smartwatche dla dzieci umożliwiają także połączenia wideo oraz wysyłanie wiadomości. Dla dziecka jest to atrakcyjny gadżet, który może być ciekawym pomysłem na nadchodzący Dzień Dziecka.

Seria zegarków dla dzieci Bemi powstała zarówno z myślą o najmłodszych użytkownikach, jak i jako wsparcie ich opiekunów. Urządzenia pozwalają czuwać nad bezpieczeństwem dzieci oraz być z nimi w stałym kontakcie również wtedy, gdy spędzają czas osobno. Modele Sport i Fun posiadają moduł LTE/4G, a Kid – 2G, co pozwala na używanie zegarka jak telefonu. Poza rozmowami głosowymi zegarki zapewniają również możliwość nawiązywania połączeń wideo z wykorzystaniem wbudowanej kamery. Z kolei dzięki dostępnym w Bemi Sport i Bemi Fun modułom GPS, LBS oraz AGPS możliwa jest weryfikacja lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym.

Wirtualne ogrodzenie dla większego bezpieczeństwa

Pomocą dla opiekunów będzie także funkcja wirtualnego ogrodzenia, która dostępna jest w smartwatchach dla dzieci marki Bemi. Umożliwia ona wyznaczenie obszaru, po którym może się ono swobodnie poruszać. W momencie, gdy dziecko go opuści, rodzic dostaje powiadomienie na swoim smartfonie. Do obsługi tych funkcji wystarczy dostępna w Google Play i AppStore specjalna aplikacja na smartfony z systemem Android oraz iOS. W komfortowy sposób pozwala ona nie tylko na szybką weryfikację lokalizacji, lecz także umożliwia m.in. tworzenie listy kontaktów, aby uniknąć odbierania przez dziecko połączeń z nieznanych numerów. W celu zwiększenia jego bezpieczeństwa smartwatche Bemi zostały wyposażone również w funkcję SOS. Dzięki niej, w razie potrzeby, dziecko może szybko wezwać pomoc za pomocą przycisku na smartwatchu.

Motywacja do aktywności i pomoc w organizacji dnia

Smartwatche Bemi Sport i Fun posiadają funkcje, które pozwolą zarówno dzieciom jak i opiekunom na monitorowanie aktywności fizycznej w ciągu dnia, zachęcając do niej najmłodszych. Na urządzeniu można ustalać cele do osiągnięcia, po których spełnieniu dziecko jest nagradzane. W obydwu modelach dostępne są funkcje kontroli tętna i snu, co może pomóc najmłodszym w dbaniu o zdrowy tryb życia.

Pomocna w organizacji planu zajęć może okazać się, dostępna w modelach Sport i Fun, funkcja harmonogramu. Pozwala ona lepiej zorganizować zarówno plan lekcji, jak i zajęcia pozalekcyjne oraz wszelkie aktywności w czasie wolnym. Urządzenie przypomni o ważnych wydarzeniach – wystarczy wprowadzić ich szczegóły w aplikacji. Oba zegarki zostały wyposażone także w odtwarzacz muzyczny mp3. Modele te spełniają także normy IP67, co oznacza, że są odporne na pył, wilgoć oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie, w związku z tym mogą być użytkowane również na placu zabaw, w lesie, na plaży, czy podczas uprawiania sportów wodnych.

Modele Bemi dla dzieci dostępne w promocji na Dzień Dziecka

Bemi Sport – został wyposażony w procesor Spreadtrum 8521E, 4GB pamięci wewnętrznej, 512 MB RAM oraz akumulator o pojemności 700 mAh. Model posiada złącze SIM, moduły WiFi, LTE/4G oraz GPS, AGPS i LBS, a także kamerę. Jest odporny na kurz, zachlapania oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie – spełnia normy IP67. Wśród dostępnych funkcji znajdują się m.in. monitorowanie tętna i snu, funkcja harmonogramu umożliwiająca wprowadzanie ważnych wydarzeń, a następnie wyświetlanie przypomnień. Bemi Sport wyposażono także w funkcję wirtualnego ogrodzenia, która wysyła powiadomienie za każdym razem, gdy dziecko opuści wyznaczony w aplikacji obszar, a także przycisk SOS. Bemi Sport jest dostępny w czterech kolorach – czarnym, białym i niebieskim w promocyjnej cenie 399 zł.

Bemi Fun – model posiada procesor Spreadtrum 8521E, 4GB pamięci wewnętrznej i 512 MB RAM, akumulator o pojemności 700 mAh, a także moduły WiFi, LTE/4G, umożliwiające połączenia głosowe i wideo, GPS, AGPS i LBS oraz wbudowaną kamerę. Smartwatch śledzi aktywność fizyczną – posiada funkcję monitorowania kroków, tętna, snu, a także przycisk SOS, dzięki któremu możliwe jest łatwe i natychmiastowe powiadomienie zdefiniowanych kontaktów oraz funkcję wirtualnego ogrodzenia. Wyposażono go również w odtwarzacz muzyczny mp3, funkcję wyszukiwania zegarka, dyktafon, latarkę, budzik i stoper. Spełnia normy IP67 – jest odporny na zachlapania, kurz i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Model dostępny jest w kolorach czarnym, niebieskim i różowym w promocyjnej cenie 299 zł.

Bemi Kid – smartwatch wyposażono w procesor RDA8955, akumulator o pojemności 400 mAh, moduły: 2G, który umożliwia połączenia głosowe, GPRS i LBS oraz kamerę. Posiada funkcję SOS, pozwalającą na szybkie powiadomienie zdefiniowanych kontaktów, wirtualnego ogrodzenia, informującą o opuszczeniu przez dziecko wyznaczonego obszaru, budzik oraz lokalizator smartwatcha. Model dostępny jest w kolorach niebieskim, czarnym i różowym w promocyjnej cenie 199 zł.

KONTAKT / AUTOR
Ewa Malicka
młodszy specjalista ds. PR
Rocket Science Communications
781 453 815
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.